12 marca 2020

UWAGA!

Nasze środki ostrożności w obliczu zagrożenia koronawirusem

Drodzy pacjenci Centrum Stomatologicznego Eurodent!
W związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-cov-2, który wywołuje chorobę COVID-19 chcemy Was poinformować, że Centrum przyjmuje pacjentów i jednocześnie jest bardzo dobrze przygotowane do zaistniałych okoliczności. Klamki, terminale płatnicze, podłogi, sprzęt są dezynfekowane na bieżąco.
Zdecydowaliśmy także, że do 23. marca Eurodent będzie działał tylko w ramach pomocy doraźnej, przyjmując wyłącznie stałych pacjentów leczących się już u nas. Nie przyjmujemy nowych pacjentów do czasu ponownego otwarcia. Wszystkie zaplanowane wizyty i zabiegi zostały przesunięte. Wizytę na pomoc doraźną należy umawiać przez rejestrację, budynek pozostanie bowiem zamknięty, a lekarze będą dojeżdżać tylko do wskazanych pacjentów.
Jakkolwiek, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich zdecydowaliśmy się wprowadzić dodatkowe zasady przyjmowania pacjentów. Pacjentom, którzy się do nich nie zastosują, niestety będziemy zmuszeni odmówić zrealizowania wizyt.
 

ZAPOZNAJ SIĘ
Z ZASADAMI PRZYJĘĆ:

  1. Pacjenci z objawami przeziębienia (gorączka, kaszel, katar, osłabienie) mają obowiązek przełożyć telefonicznie wizytę oraz pozostać w domu.
  2. Prosimy, by pacjenci, którzy w czasie od 14 marca wrócili z zagranicy przełożyli swoje wizyty.
  3. W trakcie rozmów telefonicznych potwierdzających wizytę nasz personel może zbierać podstawowy wywiad medyczny. Pacjenci, którzy odmówią odpowiedzi na pytania wywiadu nie zostaną przyjęci.
  4. Prosimy o przychodzenie na wizyty bez osób towarzyszących (małemu dziecku może towarzyszyć jedna osoba).
  5. Starajmy się graniczyć czas spędzany w poczekalni – proszę przychodzić jak najbliżej umówionej godziny.
  6. Będziemy mierzyć pacjentom temperaturę bezdotykowo. Osoby, u których zaobserwujemy wyższą niż normalna temperaturę lub gorączkę zostaną przyjęte. To samo dotyczy osób, które odmówią dokonania u nich pomiaru temperatury.
  7. Wprowadziliśmy system dezynfekcji już na poziomie poczekalni – pacjenci są dezynfekowani, a następnie ubierani w maski i fartuchy ochronne. Przed wejściem do gabinetu wszyscy myją i dezynfekują ręce.
  8. Prosimy o bezgotówkową formę płatności za wizytę.

Leave a Reply