10 pażdziernika 2019

OKRĄGŁA ROCZNICA!

Eurodent leczy pacjentów już od 20 lat!

Drodzy Pacjenci! Z dumą informujemy, że w tym roku obchodzimy dwudziestolecie naszej działalności leczniczej.

Nasza historia  rozpoczęła się w 1999 roku. Wcześniej, do 1991 roku lek. stom. Klementyna Saczuk przyjmowała pacjentów w małym jednofotelowym gabinecie. Ponieważ pacjenci cenili ją jako dobrego lekarza i polecali sobie to miejsce, z czasem jednofotelowy gabinet okazał się niewystarczający. Stomatologia rozwijała się także dynamicznie i mały gabinet nie mógł już pomieścić sprzętu, który był potrzebny, by oferować leczenie na najwyższym poziomie. Tak narodził się Eurodent, w którym już od 20 lat przyjmujemy kolejne pokolenia pacjentów.

Sercem naszego gabinetu zawsze byli pacjenci. Oprócz leczenia na światowym poziomie, jesteśmy też w stanie zapewnić doskonałą atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. Ludzie czują się u nas dobrze, ufają nam, przyprowadzają do nas swoje rodziny. Wracają do nas z końca świata, co napawa nas wielką dumą. 

Jesteśmy dumni także z tego, że przez cały ten czas nasz personel powiększał się o ludzi, dla których pacjenci są ważni i chcą traktować ich wyjątkowo, wciąż się rozwijają, a ich umiejętności uzupełniają się wzajemnie pozwalając na zapewnienie kompleksowej opieki podczas leczenia. W naszym zespole są osoby pracujące z nami od początku naszego istnienia, a nasze funkcjonowanie odbywało się bez większych rotacji personelu. Tę stabilizację doceniają pacjenci, którzy czują się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Leave a Reply