Poradnik Pacjenta

Dlaczego warto przyjść na zabieg medycyny estetycznej
do stomatologa?

Ważne!

Na pierwszą wizytę bez problemu umówisz się pod numerem 74 64 64 699 lub +48 666 212 200

Nasze recepcjonistki pomogą ustalić dogodny termin oraz wybrać odpowiedniego lekarza

Umów się już dziś!

Medycyna estetyczna w Eurodent Bielawa

Drodzy Pacjenci, na pewno zauważyliście, że jakiś czas temu usługi Centrum Stomatologicznego Eurodent Bielawa poszerzyliśmy o zabiegi medycyny estetycznej. Nie jest to wybór przypadkowy.

Kwalifikacje i wiedza lekarska

Wiedza na temat budowy twarzy oraz czaszki człowieka, będąca podstawą codziennej pracy stomatologa, to nieocenione atuty lekarza stomatologa. Stomatologia to jedyna specjalność lekarska, w której lekarze od początku studiów dogłębnie poznają anatomię twarzoczaszki. W medycynie estetycznej, zwłaszcza przy zabiegach wykonywanych na twarzy (botoks, wypełnianie kwasem hialuronowym, powiększanie ust), wiedza którędy przebiegają nerwy, jak rozkładają się i pracują mięśnie, gdzie są naczynia krwionośne jest bardzo ważna – od niej wielokrotnie zależy powodzenie zabiegu!

Pamiętajmy też, że lekarze na co dzień wykonują iniekcje oraz zabiegi w obrębie mocno unerwionej i ukrwionej części twarzy – mają doświadczenie, które pozwala im kontrolować sterylność zabiegu, zapobiegać infekcji i komplikacjom. Są przyzwyczajeni do skrupulatnego wykonywania procedur zabiegowych, co w medycynie estetycznej jest kluczowe.

Bezpieczeństwo

Lekarze stomatolodzy wiedzę na temat medycyny estetycznej zdobywają na specjalistycznych lekarskich studiach podyplomowych. To podnosi bezpieczeństwo zabiegu. W przypadku medycyny estetycznej to bardzo ważne dla pacjenta, by unikał usług wykonywanych przez osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji do wykonywania takich zabiegów. Efekty wielu zabiegów medycyny estetycznej utrzymują się kilka miesięcy (nawet do roku), więc ważne, by zabieg był wykonany prawidłowo.

Jesteś w znanym sobie miejscu

Eurodent działa już 20 lat, a nasi pacjenci cenią nas za stworzenie dla nich komfortowej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa. Gdy umawiasz się na zabieg medycyny estetycznej w Eurodencie – jesteś wśród znanych Ci osób,  ponieważ od momentu umówienia wizyty opiekuje się Tobą ten sam personel.

Lekarz wie, czego potrzebujesz

Wiele zabiegów medycyny estetycznej jest wypadkową świetnych efektów leczenia stomatologicznego, gdy pacjent przechodzi metamorfozę stomatologiczną, którą może uzupełnić o zabiegi medycyny estetycznej  (o tym napiszemy niebawem). W tej sytuacji lekarz wie, jakie zabiegi powinny być wykonane i jakich efektów można oczekiwać.

W Centrum Stomatologicznym Eurodent Bielawa zabiegi medycyny estetycznej wykonuje lek. stom. Rafał Rokicki.

Zapraszamy na wizytę!

Ważne!

Na pierwszą wizytę bez problemu umówisz się pod numerem 74 64 64 699 lub +48 666 212 200

Nasze recepcjonistki pomogą ustalić dogodny termin oraz wybrać odpowiedniego lekarza

Umów się już dziś!

Już czas!

Umów się na wizytę kontrolną
Próchnica wykryta we wczesnym stadium to krótkie i tanie leczenie. Przyjdź do nas na przegląd stomatologiczny i upewnij się, że Twoje zęby są zdrowe.